Объединения по интересам

РАСКЛАД

правядзення заняткаў аб’яднанняў па інтарэсах

у ДУА «Прылепская  сярэдняя школа»

на І паўгоддзе 2023/2024 навучальны год

 

Дзень тыдня Назва аб’яднання па інтарэсах Час правядзення Месца правядзення Кіраўнік
Панядзелак Нашы навіны (школьная газета) 13.45 – 15.25 Каб.№7 Шунькіна П.Ю.
Юны экскурсавод (ЦТіКДіМ) 13.00 – 15.00 Музей Магілеўчык С.Д.
Школьнае лясніцтва (ЭБЦДіМ) 14.40 – 15.40 Каб.№2 Гамалінскі С.С.
Аўторак Экалогія і навакольнае асяроддзе (ЭБЦДіМ) 14.40 – 15.40 Каб. №7 Ціткова Т.А.
 

 

Серада

Юны інспектар руху 13.45 – 14.30 Каб.№6 Яўсеенка Т.А.
Матэматычная мазаіка 08.00 – 08.55 Каб.№2 Ціткова Т.А.
Юны экскурсавод (ЦТіКДіМ) 13.00 – 15.00 Музей Магілеўчык С.Д.
Мой сад (ЭБЦДіМ) 14.40 – 15.40 Каб.№2 Гамалінскі С.С.
Чацвер СуперСтар (ЦТДіМ) 13.45 – 15.25 Спарт.зала Арцюх А.А.
Экалогія і навакольнае асяроддзе (ЭБЦДіМ) 14.40 – 15.40 Каб. №7 Ціткова Т.А.
Пятніца Палітра 12.50 – 14.30 Каб.№5 Чабатарова В.С.
Юны экскурсавод (ЦТіКДіМ) 13.00 – 15.00 Музей Магілеўчык С.Д.
Субота Гадзіна творчасці (ЦТДіМ) 10.00 – 12.00 Каб.№5 Чабатарова В.С.

Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце                                                                                                                      В.А. Ракіцкая

РАСКЛАД

правядзення заняткаў аб’яднанняў па інтарэсах

у ДУА «Прылепская сярэдняя школа»

на ІІ паўгоддзе 2023/2024 навучальны год

 

Дзень тыдня Назва аб’яднання па інтарэсах Час правядзення Месца правядзення Кіраўнік
Панядзелак Юны экскурсавод (ЦТіКДіМ) 13.00 – 15.00 Музей Магілеўчык С.Д.
Школьнае лясніцтва (ЭБЦДіМ) 14.40 – 15.40 Каб.№2 Гамалінскі С.С.
Аўторак Экалогія і навакольнае асяроддзе (ЭБЦДіМ) 14.40 – 15.40 Каб. №7 Ціткова Т.А.
 

 

Серада

Юны інспектар руху 13.45 – 14.30 Каб.№6 Яўсеенка Т.А.
Матэматычная мазаіка 08.00 – 08.55 Каб.№5 Ціткова Т.А.
Юны экскурсавод (ЦТіКДіМ) 13.00 – 15.00 Музей Магілеўчык С.Д.
Мой сад (ЭБЦДіМ) 14.40 – 15.40 Каб.№2 Гамалінскі С.С.
Чацвер СуперСтар (ЦТДіМ) 13.45 – 15.25 Спарт.зала Арцюх А.А.
Экалогія і навакольнае асяроддзе (ЭБЦДіМ) 14.40 – 15.40 Каб. №8 Ціткова Т.А.
Перапынак (школьны часопіс) 14.40 – 15.25 Каб.№7 Шунькіна П.Ю.
Пятніца Палітра 12.50 – 14.30 Каб.№5 Чабатарова В.С.
Юны экскурсавод (ЦТіКДіМ) 13.00 – 15.00 Музей Магілеўчык С.Д.
Перапынак (школьны часопіс) 14.40 – 15.25 Каб.№7 Шунькіна П.Ю.
Юныя паляўнічыя і рыбаловы (ЭБЦДіМ) 13.45 – 15.25 Майстэрня Супрановіч М.У.
Субота Гадзіна творчасці (ЦТДіМ) 10.00 – 12.00 Каб.№5 Чабатарова В.С.
Юныя паляўнічыя і рыбаловы (ЭБЦДіМ) 17.00 – 19.00 Майстэрня Супрановіч М.У.

Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце                                                                                                                   В.А. Ракіцкая